09177296383 مهندس علیرضا همایون

ماشین آلات راهسازی و معدنی از جمله ماشین های سنگینی هستند که انجام پروژه های عمرانی و معدنی را آسان می کنند. برخی از فعالیت هایی که جهت احداث جاده، راه و بسیاری از موارد دیگر انجام می شوند؛ سنگین هستند و بدون استفاده از ماشین آلات مخصوص انجام آن ها امکان پذیر نخواهد بود.

انواع مختلف این ماشین آلات کار خاصی را برای پیشبرد اهداف این دسته از پروژه ها انجام می دهند. نکته ای که در این بین بسیار حائز اهمیت است؛ توجه به سختی کار و انجام کارهای سنگین با استفاده از این تجهیزات خواهد بود.

همانطور که متوجه شدید؛ ماشین آلات دارای بخش های مختلفی هستند که وجود هر یک از آن ها جهت انجام کار لازم و ضروری است. به هر ترتیب، این ماشین ها شامل اجزای قطعات زیادی هستند که نام بردن و توضیح آن ها به طور جداگانه زمانبر است؛ اما برای آشنایی بیشتر برخی از این قسمت ها را در ادامه برای شما نام برده ایم:

چهار شاخ بلدوزر
کمپرسور
لودر
غلطک  
چکش هیدرولیکی 
اسکریپر 
و بسیاری موارد دیگر

تعمیرات و بازسازی صفر تا صد تمامی برندهای ماشین آلات راهسازی و معدنی نسل جدید , تامین قطعات و تعمیرات انواع موتور , گیربکس , سیستم های هیدرولیک و مدارات برق نسل جدید (برق موتور , برق گیربکس ، ECU و TCU) انواع دستگاه های راهسازی و معدنی: بیل مکانیکی , لودر , گریدر , بولدوزر , غلتک , دامپ تراک , شاول , پمپ بتن و ... انواع برندها : ولوو , کاترپیلار , هپکو , کوبلکو , هیوندا , کوماتسو , هیتاچی , XCMG , لیاگونگ و ...

خدمات فنی در شیراز , ادوات ماشین آلات راهسازی در شیراز , تعمیر ماشین آلات راهسازی در شیراز , تولید ماشین آلات راهسازی در شیراز , فروش ماشین آلات راهسازی در شیراز , تولید قطعات نایاب ماشین آلات در شیراز , ثابت تراشی در محل در شیراز , صنعت کاران نوین در شیراز , ماشین آلات راهسازی و معدنی صنعت کاران نوین , تعمیرات ماشین آلات در شیراز , تراش کاری در شیراز , آهنگری در شیراز , پین و بوش در شیراز , تعمیرات ماشین آلات , تراش کاری , آهنگری , پین , بوش 

تکنو صنعت فارس